+1(337)-398-8111 Live-Chat
SiTime / SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X

SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X

Број на дел од производителот: SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X
Производителот: SiTime
Дел од описот: XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
Статус без олово / статус RoHS: Без олово / усогласен со RoHS
Состојба на залиха: На залиха
Брод од: Hong Kong
Начин на испорака: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
ЗАБЕЛЕШКА
SiTime SiT3372AC-4E3-28NH173.370750X е достапен на chipnets.com. Продаваме само нов и оригинален дел и нудиме 1 година гаранција. Ако сакате да дознаете повеќе за производите или да примените повеќе подобра цена, ве молиме контактирајте со нас кликнете на Онлајн разговор или испратете ни понуда.
Сите компоненти на Eelctronics ќе се пакуваат многу безбедно со ESD антистатичка заштита.

package

Спецификација
Тип Опис
СерииSiT3372, Elite Platform™
ПакетStrip
Статус на делActive
Базен резонаторMEMS
ТипVCXO
Фреквенција173.37074 MHz
Функција-
ИзлезHCSL
Напон - Набавка2.8V
Стабилност на фреквенцијата±50ppm
Апсолутен опсег на влечење (април)±145ppm
Работна температура-20°C ~ 70°C
Проширете го опсегот на спектарот-
Струја - Набавка (Макс)97mA
Оценки-
Тип на монтирањеSurface Mount
Пакет / случај6-SMD, No Lead Exposed Pad
Големина / Димензија0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Висина - седи (максимум)0.039" (1.00mm)
ОПЦИИ ЗА КУПУВАЊЕ

Статус на акции: Испраќање истиот ден

Минимум: 1

Квантитет Единечната цена лок. Цена
  • 1: $8.32000
Пресметка на товар

40 американски долари од FedEx.

Пристигнува за 3-5 дена

Експрес: (FEDEX, UPS, DHL, TNT) Бесплатна испорака на првите 0,5 кг за нарачки над 150 $, прекумерната тежина ќе се наплаќа посебно

Top