+1(337)-398-8111 Live-Chat
PowerStor (Eaton) / CTX01-15620

CTX01-15620

Број на дел од производителот: CTX01-15620
Производителот: PowerStor (Eaton)
Дел од описот: FIXED INDUCTOR
Статус без олово / статус RoHS: Без олово / усогласен со RoHS
Состојба на залиха: На залиха
Брод од: Hong Kong
Начин на испорака: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
ЗАБЕЛЕШКА
PowerStor (Eaton) CTX01-15620 е достапен на chipnets.com. Продаваме само нов и оригинален дел и нудиме 1 година гаранција. Ако сакате да дознаете повеќе за производите или да примените повеќе подобра цена, ве молиме контактирајте со нас кликнете на Онлајн разговор или испратете ни понуда.
Сите компоненти на Eelctronics ќе се пакуваат многу безбедно со ESD антистатичка заштита.

package

Спецификација
Тип Опис
Серии-
Пакет-
Статус на делObsolete
Тип-
Материјал - јадро-
Индуктивност-
Толеранција-
Тековна оценка (засилувачи)-
Струја - Заситеност (Исат)-
Заштитен-
DC отпор (DCR)-
П @ Фрек-
Фреквенција - само-резонантна-
Оценки-
Работна температура-
Фреквенција на индуктивност - Тест-
Карактеристики-
Тип на монтирање-
Пакет / случај-
Пакет со уреди за добавувачи-
Големина / Димензија-
Висина - седи (максимум)-
ОПЦИИ ЗА КУПУВАЊЕ

Статус на акции: Испраќање истиот ден

Минимум: 1

Квантитет Единечната цена лок. Цена

Јави ми се

Пресметка на товар

40 американски долари од FedEx.

Пристигнува за 3-5 дена

Експрес: (FEDEX, UPS, DHL, TNT) Бесплатна испорака на првите 0,5 кг за нарачки над 150 $, прекумерната тежина ќе се наплаќа посебно

Популарни модели
Product

CTX06-14621

PowerStor (Eaton)

Product

CTX01-15789

PowerStor (Eaton)

Product

CTX06-14620

PowerStor (Eaton)

Product

CTX02-12236

PowerStor (Eaton)

Product

CTX02-12378

PowerStor (Eaton)

Product

CTX01-18738-R

PowerStor (Eaton)

Product

CTX08-13679

PowerStor (Eaton)

Product

CTX06-14622

PowerStor (Eaton)

Product

CTX08-14729

PowerStor (Eaton)

Product

CTX01-16025

PowerStor (Eaton)

Top