+1(337)-398-8111 Live-Chat
Souriau-Sunbank by Eaton / 8D025W20PE737

8D025W20PE737

Број на дел од производителот: 8D025W20PE737
Производителот: Souriau-Sunbank by Eaton
Дел од описот: 8D 30C MIXED PIN RECP
Статус без олово / статус RoHS: Без олово / усогласен со RoHS
Состојба на залиха: На залиха
Брод од: Hong Kong
Начин на испорака: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
ЗАБЕЛЕШКА
Souriau-Sunbank by Eaton 8D025W20PE737 е достапен на chipnets.com. Продаваме само нов и оригинален дел и нудиме 1 година гаранција. Ако сакате да дознаете повеќе за производите или да примените повеќе подобра цена, ве молиме контактирајте со нас кликнете на Онлајн разговор или испратете ни понуда.
Сите компоненти на Eelctronics ќе се пакуваат многу безбедно со ESD антистатичка заштита.

package

Спецификација
Тип Опис
Серии*
ПакетBulk
Статус на делActive
Тип на конектор-
Број на позиции-
Големина на школка - вметнете-
Големина на школка, MIL-
Тип на монтирање-
Карактеристика на монтирање-
Престанок-
Тип на прицврстување-
Ориентација-
Школка материјал-
Заврши школка-
Контакт Заврши - Парење-
Боја-
Заштита од навлегување-
Рејтинг на запаливост на материјалот-
Карактеристики-
Заштитен-
Тековна оценка (засилувачи)-
Оценка на напон-
Отворање на кабел-
Работна температура-
ОПЦИИ ЗА КУПУВАЊЕ

Статус на акции: Испраќање истиот ден

Минимум: 1

Квантитет Единечната цена лок. Цена

Јави ми се

Пресметка на товар

40 американски долари од FedEx.

Пристигнува за 3-5 дена

Експрес: (FEDEX, UPS, DHL, TNT) Бесплатна испорака на првите 0,5 кг за нарачки над 150 $, прекумерната тежина ќе се наплаќа посебно

Популарни модели
Product

8D021S41AC

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D021X41BA

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D023Z53AN

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D021M39BB

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025J08PN

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025F19AN

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D021ZC16PD

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025ZC46SN747

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025M90PE

Souriau-Sunbank by Eaton

Product

8D025W90AC

Souriau-Sunbank by Eaton

Top