+1(337)-398-8111 Live-Chat
Alpha Wire / 5110/20C BK199

5110/20C BK199

Број на дел од производителот: 5110/20C BK199
Производителот: Alpha Wire
Дел од описот: 5110/20C BLACK 1000 = 1000 FT
Статус без олово / статус RoHS: Без олово / усогласен со RoHS
Состојба на залиха: На залиха
Брод од: Hong Kong
Начин на испорака: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
ЗАБЕЛЕШКА
Alpha Wire 5110/20C BK199 е достапен на chipnets.com. Продаваме само нов и оригинален дел и нудиме 1 година гаранција. Ако сакате да дознаете повеќе за производите или да примените повеќе подобра цена, ве молиме контактирајте со нас кликнете на Онлајн разговор или испратете ни понуда.
Сите компоненти на Eelctronics ќе се пакуваат многу безбедно со ESD антистатичка заштита.

package

Спецификација
Тип Опис
СерииXtra-Guard® 1
ПакетSpool
Статус на делActive
Тип на кабелMulti-Conductor
Број на спроводници20
Мерач на жица22 AWG
Диригент Странд7/30
Проводен материјалCopper, Tinned
Јакна (изолација) МатеријалPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Дијаметар на јакна (изолација)0.359" (9.12mm)
Тип на штитFoil, Braid
Должина1000.0' (304.8m)
Боја на јакнаBlack
ОценкиISO 10993, UL Style 2464
КарактеристикиBiological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord
Напон300 V
Работна температура-35°C ~ 105°C
УпотребаCommunication, Control
Јакна (изолација) Дебелина0.0320" (0.813mm)
ОПЦИИ ЗА КУПУВАЊЕ

Статус на акции: Испраќање истиот ден

Минимум: 1

Квантитет Единечната цена лок. Цена

Јави ми се

Пресметка на товар

40 американски долари од FedEx.

Пристигнува за 3-5 дена

Експрес: (FEDEX, UPS, DHL, TNT) Бесплатна испорака на првите 0,5 кг за нарачки над 150 $, прекумерната тежина ќе се наплаќа посебно

Популарни модели
Product

5110C SL002

Alpha Wire

Product

5110/25C SL005

Alpha Wire

Product

5110C SL005

Alpha Wire

Product

5110/40C SL001

Alpha Wire

Product

5110C SL001

Alpha Wire

Product

5110/20C SL002

Alpha Wire

Product

5110/70C SL002

Alpha Wire

Product

5110/25C SL199

Alpha Wire

Product

5110/70C BK199

Alpha Wire

Product

5110/40C SL199

Alpha Wire

Top